Menu Close

Lietuvos mažųjų žaidynių 2024 festivalis

Lietuvos mažųjų žaidynės – Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos organizuojamas projektas skirtas didinti ikimokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą.

Projekto idėja

Ikimokyklinis ir priešmokyklinis amžius – palankiausias formuoti įgūdžius, įpročius ir gyvenimo nuostatas (tame tarpe ir fiziškai aktyvaus gyvenimo nuostatą), o projektas „Lietuvos mažųjų žaidynės“ –  puiki priemonė skatinanti vaikų fizinį aktyvumą bei pozityvų požiūrį į sportą, supažindinanti su garbingo varžymosi idėjomis, bendravimo ir bendradarbiavimo galimybėmis.

Projekto tikslas

Didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį ir skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.

Balandžio 30 d. Kauno lopšelyje-darželyje “Bitutė” (Tvirtovės al. 86a) kieme aidėjo sportinės emocijos,  vaikų dainos, šokiai, azartiniai šūksniai. Lietuvos mažųjų žaidynių festivalis  sujungė abu korpusus (Taikos pr. ir Tvirtovės al.) į draugiškas žaidynes ir nuotaikingą šventę, kurią vedė žaidynių talismanas “panda”.

Skip to content