Menu Close

Medumi kvepianti bendrystė: darželyje nuskambėjo „Šeimų ir bičių šventė“

Medumi kvepianti bendrystė: darželyje nuskambėjo „Šeimų ir bičių šventė“

Mūsų darželio kiemas vienai dienai pavirto tikru, dūzgiančiu aviliu. Tradicinė pavasario šventė šiemet subūrė rekordinį būrį dalyvių – vaikus, jų tėvelius, senelius ir pedagogus. Šių metų tema „Šeima ir bitutės“ priminė mums, kad tik dirbdami išvien kaip viena didelė šeima galime sukurti kažką saldaus ir gražaus.

Šventę energingai vedė dvi smagios bitutės – Pukutė ir Duzgutė, kurios greitai įtraukė visus į žaidimus, šokius ir linksmą veiklą. Atmosfera tapo tikru šeimos „rokenrolu“, kuriame net ir rimčiausi suaugusieji nusišypsojo ir įsitraukė į veiksmą.

Trumpas vaizdo įrašas užfiksuoja šiltas emocijas, bendrystę ir smagią šventės nuotaiką, kur net ir mažiausi dalyviai jautėsi svarbia renginio dalimi.

Didžiausia šventės staigmena tapo profesionalaus bitininko apsilankymas. Jis atvyko ne vienas, o su saugiu, stikliniu edukaciniu aviliu. Vaikai ir tėveliai pro stiklą stebėjo paslaptingą bičių gyvenimą, ieškojo bičių karalienės – motinėlės – ir sužinojo, kaip gimsta medus.

Šventės erdvėje veikė vaško žvakių sukimo dirbtuvėlės. Kiekviena šeima gavo po natūralaus, kvepiančio bičių vaško lakštą. Švelniai šildydami vašką delnuose, mažieji kartu su tėvais suko kvepiančias žvakutes. Šis procesas reikalavo kruopštumo, o namo parsineštas pačių pagamintas suvenyras dar ilgai primins šiltą vakarą.

Ši šventė parodė, kokia stipri, darni ir šilta yra mūsų darželio bendruomenė. Ačiū visiems tėveliams už aktyvų dalyvavimą, o bitininkui – už saldžias žinias!

 

https://youtu.be/-AAFT_JdsMk

 

Skip to content