Kauno lopšelis-darželis ,,Bitutė” organizavo respublikį projektą „Mano kalbos supergalia“, kuris vyko 2026 m. balandžio 8 d. – gegužės 8 d.
Projekte dalyvavo vaikai iš Kauno miesto, Kauno rajono bei Panevėžio miesto ikimokyklinių įstaigų: viso 12 lopšelių-darželių. Vaikai mokėsi gestų kalbos elementų – jie aktyviai įsitraukė į žaidimus ir kūrybines veiklas, mokėsi bendrauti, šokti, žaisti bei išreikšti savo emocijas ir mintis ne tik žodžiais, bet ir gestais. Šios veiklos skatino vaikų bendravimą, kūrybiškumą, tarpusavio supratimą ir padėjo pajusti, kad kalba gali turėti daug skirtingų formų ir tapti tikra supergalia.
Projektą organizavo:
Logopedė Jūratė Buckiūnienė
Kūno kultūros mokytoja Lina Mejarienė
Projekto partneriai: KŠIC